MAM DLA WAS DWA EGZEMPLARZE NAJNOWSZEJ KSIĄŻKI GRZEGORZA KASDEPKE

UWAGA! PREZENTY! Od 6 do 13 września możecie dostać jeden z dwóch egzemplarzy książki „Inżynier Ciućma, czyli śrubka, młotek i przemądrzałe roboty” z wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Nowa książka Grzegorza Kasdepke z serii z Ufoludem, została zilustrowana przez Artura Gulewicza. Jest polecana od 6 lat i bardzo ładnie wydana w twardej oprawie.

Sama historia na pewno spodoba się dzieciakom bo jest zabawna, a w dodatku występują w niej roboty. Roboty te robi tytułowy inżynier i niestety nie zawsze mu to dobrze wychodzi. Sam jest też zabawny – niski, gruby i z łysiną. Ma też bardzo sympatyczną żonę, która szykuje dla niego naprawdę wielką niespodziankę.

Czytelnikom spodoba się też pewnie pupil Grubasek, który jest wiecznie głodny. Nie wspominając o strzelającym fochy tosterze. W ogóle uważam, że roboty to zawsze dobry pomysł na książkę, bo chyba nie ma nikogo, kto by się nimi nie interesował.

Tak jak napisałem na początku mam dla czytelników Książek na czacie dwie takie książki, które możecie zdobyć na stronie FB Książek na czacie. Zapraszam 🙂

ksiazki_na_czacie_inzynier_ciumcia_2

ksiazki_na_czacie_inzynier_ciumcia_3

ksiazki_na_czacie_inzynier_ciumcia_4

ksiazki_na_czacie_inzynier_ciumcia_5

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website