GARDEN – FIRST STICKER BOOK

„Garden. First Sticker Book” Benedetta Giaufret Enrica Rusina, wydawnictwo Usborne, księgarnia w Polsce BOOKIDS, 16 stron+ 8 stron naklejek, 21,5×27,5cm, miękka oprawa + 250 naklejek.

„GARDEN”  to książka, którą wybrałem dla Klary i Mamy, bo wiedziałem, że im się spodoba. Nasza Mama jest wielką zwolenniczką ogrodów, pracy w ogrodzie, siedzenia w ogrodzie, patrzenia na ogród i znajomości tego co w ogrodzie się znajduje. Jak tylko robi się minimalnie cieplej, a Mama zobaczy, że czytam, to każe mi założyć kurtkę i – zgadliście – czytać w ogrodzie. To znaczy na podwórku, które powoli jest w ogród zamieniane. Z kolei moja siostra lubi to, co jest związane z przyrodą, zwłaszcza kwiaty, motyle, ładne, zielone rośliny z których coś robi i owoce.

Książka ogrodowa z naklejkami to dla nich super zabawa, a do tego są w niej angielskie nazwy, więc można coś nowego poznać. Zresztą są tu nazwy, których nie używa się nawet na bardziej zaawansowanym etapie nauki angielskiego, jak nazwy ptaków.

W książce jest 8 działów po 1-2 strony, do tego naklejki na kartkach w środku. Można zobaczyć co za owady mieszkają w ogrodzie, zwierzaki, jakie ptaki przylatują, jakie rosną kwiaty, owoce, warzywa, jak ogród wygląda nocą. Ilustracje i kolory są ciepłe, proste, ale na tyle dokładne, że można rozpoznać gatunki. Większość ma też podpisy.

Jest to bardzo ładna i mądra książka. W dodatku ma naklejki, co moja siostra naprawdę lubi. Polecam.

UWAGA! Więcej tytułów anglojęzycznych dostępnych w Polsce znajdziecie w zakładce RODZAJ KSIĄŻKI: ANGLOJĘZYCZNE” .

ksiazki_na_czacie_garden_16

ksiazki_na_czacie_garden_2

ksiazki_na_czacie_garden_3

ksiazki_na_czacie_garden_5

ksiazki_na_czacie_garden_6

ksiazki_na_czacie_garden_7

ksiazki_na_czacie_garden_8

ksiazki_na_czacie_garden_9

ksiazki_na_czacie_garden_10

ksiazki_na_czacie_garden_11

ksiazki_na_czacie_garden_12

ksiazki_na_czacie_garden_13

ksiazki_na_czacie_garden_14

Komentarz do “GARDEN – FIRST STICKER BOOK

  1. Mój syn uwielbia książki a jak są jeszcze naklejki w środku…super. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że książka jest bardzo mądra i edukacyjna, a na dodatek bardzo ładnie wydana. Polecam, każdemu dziecku na pewno się spodoba, i miło spędzi czas na zabawie w towarzystwie rodzica 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website