FAIRIES – KSIĄŻECZKA DOTYKOWA

„Fairies” Fiona Watt, Helen Lee, Touchy-Feely, wydawnictwo Usborne, księgarnia w Polsce BOOKIDS, 19 stron, 19x19x2 cm, twarda oprawa, wszystkie kartki tekturowe + dodatki o różnych fakturach do dotykania.

„Fairies” jest to książka dla najmniejszych dzieci – na każdej stronie jest jedno, dwa zdania. Za to już od okładki są „wstawki” z różnych materiałów, które mają ciekawe faktury. Niektóre są gładkie i błyszczące, inne puchate i wyglądają jak futro, jeszcze inne mają zabawne wzorki i są wypukłe i miękkie jak poduszki jest też coś, co wygląda zupełnie jak lusterko. Oczywiście wszystkie są fajne, bo książka jest o wróżkach, więc nie może być inaczej.

No właśnie – każda rozkładówka opowiada o innych wróżkach: ogrodowych, deszczowych, nocnych, itd. Myślę, że z tego powodu jest bardziej dla dziewczyn niż chłopaków, choć oczywiście chłopcy też mogą interesować się wróżkami.

Zdaniem Klary najfajniejsza jest strona zimowa, oraz buro puchate skrzydła sowy za oknem na ostatniej rozkładówce (moja siostra uwielbia i kolekcjonuje sowy).

UWAGA! Więcej tytułów anglojęzycznych dostępnych w Polsce znajdziecie w zakładce RODZAJ KSIĄŻKI: ANGLOJĘZYCZNE” .

ksiazki_na_czacie_fairies_2

ksiazki_na_czacie_fairies_3

ksiazki_na_czacie_fairies_4

ksiazki_na_czacie_fairies_5

ksiazki_na_czacie_fairies_6

ksiazki_na_czacie_fairies_7

ksiazki_na_czacie_fairies_8

ksiazki_na_czacie_fairies_10

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website