THE GARDEN

„Peep inside the garden” Simona Dimitri, w Polsce książka dostępna w księgarni BOOKIDS , 16,5×19,5×1,8 cm, 14 stron, twarda oprawa, kartonowe strony + OKIENKA.

Dziś nie będę się rozpisywał, bo pokażę książkę z serii, której jeden z tytułów dokładnie opisywałem – był to  „Animal homes”.

„The garden” jest przygotowany dokładnie na tej samej zasadzie i w identycznym formacie. Czyli jest to znowu bardzo wygodna do oglądania, nieduża (ale nie z tych najmniejszych) książka z okienkami i dziurkami do „podglądania”. I właśnie w tym tytule dziurkowanie stron i okienek podoba mi się jeszcze bardziej, bo sprawia wrażenie „przenikania” ogrodu – roślin, zwierząt, najmniejszych owadów.

Tematem jest ogród, czyli przyroda, ale tym razem ta najbliższa. Możemy zobaczyć na przykład gdzie chowają się owady, co robią, jakie warzywa rosną w ogrodzie, ale też co się dzieje w kompostowniku, składzie na narzędzia ogrodnicze i budce dla ptaków. I jakie dźwięki „wydaje’ ogród. Czytelnik dowie się tutaj też tego, jak wygląda życie w ogrodzie a jak… kartka podgryziona przez gąsienice.

Ilustracje są ładne, wesołe, kolorowe, a kartonowe strony i okienka dobrze wykonane.

Książeczkę mogą oglądać maluchy, a starsze dzieci czytać samodzielnie i uczyć się angielskiego. Moja siostra bardzo lubi tę serię i często zabiera ze sobą do szkoły angielskiego.

UWAGA! Więcej tytułów anglojęzycznych dostępnych w Polsce znajdziecie w zakładce „RODZAJ KSIĄŻKI: ANGLOJĘZYCZNE” .

ksiazki_na_czacie_the_garden_2

ksiazki_na_czacie_the_garden_3

ksiazki_na_czacie_the_garden_4

ksiazki_na_czacie_the_garden_5

ksiazki_na_czacie_the_garden_6

ksiazki_na_czacie_the_garden_7

ksiazki_na_czacie_the_garden_9

ksiazki_na_czacie_the_garden_10

ksiazki_na_czacie_the_garden_11

ksiazki_na_czacie_the_garden_12

ksiazki_na_czacie_the_garden_13

ksiazki_na_czacie_the_garden_14

ksiazki_na_czacie_the_garden_15

Komentarz do “THE GARDEN

  1. Świetne są książki z tego wydawnictwa. Dzięki, że pokazujesz, jak wyglądają w środku, przydaje mi się to przy wyborze książek dla córki.
    PS Link do zakładki „Książki anglojęzyczne” nie działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website