SZKOŁA KOTÓW – DWA TOMY ILUSTROWANEJ POWIEŚCI

„Szkoła Kotów. Tajemnica Kryształowej Groty”, „Księga Kotów. Magiczny prezent” Kim Jin-kyung, wydawnictwo Kwiaty Orientu.

Mam takie wrażenie, że książka trochę została niezauważona, co wydaje mi się dziwne. Mnie „Szkoła kotów” wciągnęła i z powodu treści i z powodu zupełnie innej ideologii życia, która za nią stoi.

Jeśli interesuje Was ta ideologia, to polecam wywiad, który miałem okazję przeprowadzić z autorem, pisarzem Kim Jin-kyung’iem podczas warszawskich Targów Książki. To naprawdę poszerzyło moje horyzonty i sprawiło, że teraz nieco inaczej patrzę na kulturę zachodu i wschodu. Na Harrego Pottera, na różne podobne serie.

Oba tomy wydało wydawnictwo Kwiaty Orientu, które wydało jedną z najładniejszych książek w kolekcji mojej siostry „Klara i Hauni”, oraz książkę dla której straciły głowę najpierw moja Babcia potem moja Mama (każda czytała ją jedną noc) „O kurze, która opuściła podwórze”. Planuję ją przeczytać, może w wakacje. Wydawnictwo Kwiaty Orientu wydaje literaturę koreańską.

PS. Koszulkę SZKOŁA KOTÓW znajdziecie w KURDEMOL (mają koszulki z tytułami lub cytatami ze znanych książek)

ZAPRASZAM NA RECENZJĘ

Komentarz do “SZKOŁA KOTÓW – DWA TOMY ILUSTROWANEJ POWIEŚCI

  1. Dlaczego nie można kupić tej książki!? A jedynie koszulkę, zastanawiam się, czy trafiłam do księgarni czy do odzieżowego sklepu. Przecież te kuszulki lepiej by się sprzedawały, gdyby wydawca dodrukował książkę, której tyle osób poszukuje, a mam na myśli tom I, którego nie ma w księgarniach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website