MIKSUJ, MIESZAJ, UKŁADAJ OBRAZKI, TWÓRZ SZTUKĘ WSPÓŁCZESNĄ

„The game of mix and match”, „The game of Mix-up Art” Herve Tullet, książki sprowadzane przez wydawnictwo Babaryba, 21x15x1cm, 14 stron, kartonowe kartki, dzielone na trzy i cztery części.

Obie książki są dla szalonych, małych artystów. To znaczy pierwsza – The game of mix and match” jest dla tych, którzy lubią tradycyjne elementy jak domek, kredka, serce, ślimak, ale też robią z nich totalny misz-masz i układają wzory niespotykane. Druga – „The game of Mix-up Art” jest dla tych bardziej lubiących zaszaleć i połączyć kropki, kratki, figury geometryczne i linie papilarne (no co, w końcu to sztuka).

Na co warto zwrócić uwagę? Na wykonanie. Strony są podzielone na kilka części, ale każda z nich doskonale się obraca i można łączyć elementy nawet z początku z tymi z końca. A to znaczy, że nawet zupełny maluch może zacząć tworzyć swoje pierwsze dzieła z Tulletem.
Polecam, bo uważam, że warto pokazywać, że książki to naprawdę dobra zabawa, która może je zaskoczyć nawet czymś zupełnie zwariowanym.

ksiazki_na_czacie_tullet_nowosc_2

tullet_ksiazki_na_czacie_nowość

ksiazki_na_czacie_tullet_nowosc_1

ksiazki_na_czacie_tullet_nowość

Komentarz do “MIKSUJ, MIESZAJ, UKŁADAJ OBRAZKI, TWÓRZ SZTUKĘ WSPÓŁCZESNĄ

  1. Urodziny młodego się zbliżają 😀 co prawda jeden prezent już dostał ale książek nigdy za wiele! Są już dostępne e sprzedaży stacjonarnej, czy tylko wysyłka ze strony wydawnictwa? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website