WYJĄTKOWA PREMIERA JUŻ 24 WRZEŚNIA!

„Skrzynia władcy piorunów” seria „Detektywi na kółkach” Marcin Kozioł, wydawnictwo The Facto, 15,4x23x1,9cm, 248 stron, oprawa miękka.

„Takiego zestawu bohaterów to jeszcze nie spotkałem w żadnej książce. Pies Spike, który pamięta swoje poprzednie wcielenia, Julia, dziewczyna jeżdżąca na wózku, oraz Tom, który widzi kolory i czuje zapachy słów.
A to zaledwie początek tej przygody! Pewnie myślicie to, co ja, kiedy zacząłem czytać „Skrzynie władcy Piorunów” – zbyt dużo nieprawdopodobnych wątków. Macie rację. W dodatku potem jest ich coraz więcej. A co bardziej intrygujące, wiele z nich okazuje się całkowicie prawdziwych. Będziecie naprawdę zaskoczeni. Obiecuję”

To słowa, które napisałem poproszony o notatkę na tylną okładkę książki, którą kilka miesięcy temu miałem możliwość czytać na wydrukowanych kartkach. Niedługo i Wy będziecie mogli przeczytać tę książkę otwierającą nową, polską serię – premiera już 24 września.

Ponieważ ja dostałem już swoje egzemplarze, mogę pokazać Wam zdjęcia. Recenzję napiszę i dodam, jak przeczytam powieść już w postaci książki, w postaci ostatecznej. Jeszcze mogę Wam zdradzić, że ta powieść to prawdziwa gratka dla wielbicieli Nikola Tesli 🙂

nikola

Powieść, a właściwie seria, którą książka zaczyna, ma naprawdę świetną stronę www. Jak ją zobaczyłem, to do razu chciałem, żeby tak wyglądał mój blog, ale to już raczej wyższa szkoła jazdy. Strona jest super graficznie, ma masę ciekawostek, można wysłuchać fragmentów książki, poznać bohaterów i autora. Koniecznie tam zajrzyjcie.

Wiadomość z ostatniej chwili – premiera książki odbędzie się w Warszawie, 27 września o godzinie 11.00 w miejscu „Trzecia Waza” ul. Krakowskie Przedmieście 64. Można będzie dostać autograf autora, oraz poznać pewnego miłego labradora 🙂

IMG_3543

IMG_3540

 

IMG_3541

 

2 komentarze do “WYJĄTKOWA PREMIERA JUŻ 24 WRZEŚNIA!

  1. Ciekawie się zapowiada. Na pewno przeczytam 🙂 A będziesz na zjeździe blogerów książkowych w październiku?
    MG

  2. No rzeczywiście chyba nie znam bohaterkji na wózku, ani chłopaka z takimi umiejętnościami. Może być fajne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website