KSIĄŻKA I NOWY SERIAL ANIMOWANY!

„Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko” Grzegorz Kasdepke, ilustracje Piotr Rychel, wydawnictwo Literatura, stron 71, 17x20x0,8cm, twarda oprawa.

Głównym bohaterem książki jest Kacper, chociaż równie ważni są rodzice Kacpra. Bo narratorem jest tata, który opowiada takie codzienne życie rodzinne właśnie. Tylko, że wydarzenia są bardzo zabawne i mam wrażenie, że przeważnie mają morał, albo czegoś uczą.
Ponieważ nie słyszałem jak rodzice czytają Klarze, wziąłem wczoraj książkę do poczytania i… niespodzianka: ja to kiedyś czytałem! Na jakimś deszczowym wyjeździe zabrakło nam książek i Tata od kogoś pożyczył tą, ale albo była mniejsza, albo nie było w niej wszystkich opowiadań, albo nie zdążyliśmy przeczytać do końca. Zupełnie nie pamiętam. Ale musiałem być mały! Rodzice mówią, że chyba miałem 4 lata na tamtym wyjeździe, a pamiętam. Trochę.

Książka jest dobra dla małych dzieci, bo ma bardzo krótkie rozdziały, dosłownie po 3-4 strony dużą czcionką. Jest zabawna, pozytywna i ma fajne ilustracje. Też śmieszne.

Ale najlepsze zostawiłem na koniec. Książka dostała wiele nagród i postanowiono ją animować! Pod spodem znajdziecie link do teasera:

ksiazki_na_czacie_kacperandia_1

ksiazki_na_czacie_kacperandia_2

ksiazki_na_czacie_kacperandia_3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website