DUŻE SPRAWY MAŁYCH ZWIERZAKÓW

„Opowiastki dla małych uszu” Joanna Wachowiak, ilustracje Anita Głowińska, 21x21x1,2cm, stron 86, twarda oprawa.

Ponieważ jak poprzednio Wam pisałem mój Tata, bardzo lubi tą autorkę, to poprosiłem go o wypowiedź do recenzji dlaczego.
TATA: Rzeczywiście to już trzecia książka tej samej autorki, którą czytam Klarze i wszystkie tak samo mi się podobają. Przede wszystkim świetnie się je czyta, bo są niedługimi, ale jednak kompletnymi historiami, które w razie czego można przerwać w dowolnym momencie. Są bardzo pozytywne, ciepłe, mądre, nie wymyślone z kosmosu, ale bardzo rzeczywiste nawet kiedy dotyczą zwierzątek. Poza tym lubię, kiedy książka jest powieścią dla dzieci. Czyli nie krótką książką z jedną, szaloną historyjką. Bo wtedy muszę czytać Klarze cztery, pięć książek. A tak biorę jedną i mam z głowy (śmiech).

To wracamy do mojego opisu. W książce znajdziecie 8 opowiadań z różnymi bohaterami. Są biedronki, nietoperze, myszki, motyle, itd. Każdemu przydarzają się rzeczy podobne do tego, co spotyka ludzi. Książka ma fajną okładkę, jakby gumowaną. I moim zdaniem bardzo przyjemne dla dzieci ilustracje. Ja czytałem Klarze trzy rozdziały i była bardzo ciekawa losów zwierzątek i chyba je przeżywała.
Książkę polecam Wam również z powodu bardzo porządnego wydania. Myślę, że dla dzieci od 3-4 lat.

ksiazki_na_czacie_opowiastki_dla_malych_uszu_3

ksiazki_na_czacie_opowiastki_dla_malych_uszu_2

ksiazki_na_czacie_opowiastki_dla_malych_uszu_1

 

Komentarz do “DUŻE SPRAWY MAŁYCH ZWIERZAKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website