SŁOWNIK Z GŁOSEM – LISTEN & LEARN

„Listen & Learn. First English Words” wydawnictwo Usborne, księgarnia w Polsce BOOKIDS, 21x25x1,7cm, twarda oprawa, wymienne plansze, głośnik. 

Bardzo mnie ten słownik zainteresował, bo przypomina mi mój chiński z mówiącym długopisem, który naprawdę jest świetny. W ogóle nie ma chyba lepszego rozwiązania niż słownik z lektorem czytającym słowa, bo można od razu uczyć się poprawnej wymowy.  No i jest to coś nowego w porównaniu ze zwykłymi książkami.

Słownik Listen & Learn First English Words ma w środku dużą kopertę z wymiennymi planszami. Plansze wkłada się do ramki po prawej stronie. Każda dotyczy innego tematu, na przykład domu, farmy, jedzenia. Kiedy plansza jest w ramce, wystarczy nacisnąć palcem dany rysunek z podpisem, a lektor go czyta. I to wszystko. Niby nic, ale naprawdę dobrze się używa takiej książki. Pamiętam, że słownikiem chińskim bawiłem się godzinami. Teraz Klarze tak samo spodobał się ten angielski. Przeprowadza z nim lekcje angielskiego dla swoich zabawek. Albo bawi się, że to jej komputer w pracy.

Słownik jest doskonale wykonany, ładny i w przeciwieństwie do wielu książek z elektroniką, ma z tyłu widoczną klapkę do wymiany baterii (zawsze mnie dziwi, kiedy widzę, że książki z dźwiękiem mają zaklejone to miejsce – przecież jak się skończy bateria, to nie będzie dźwięku). Myślę też że to fajny prezent dla dziecka, bo trochę książka, a trochę zabawka.

Wydawca poleca książka dla dzieci od 2 lat, ale myślę, że jest idealny też dla dzieci zaczynających naukę języka, tak jak w tym roku moja siostra. Słownik jest też dostępny w wersji francuskiej.

UWAGA! Więcej tytułów anglojęzycznych dostępnych w Polsce znajdziecie w zakładce RODZAJ KSIĄŻKI: ANGLOJĘZYCZNE” .

Jak działa książka możecie zobaczyć na filmiku, a sam słownik na zdjęciach:ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_3

ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_4

ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_5

ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_6

ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_7

ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_8

ksiazki_na_czacie_listen_and_learn_1

3 komentarze do “SŁOWNIK Z GŁOSEM – LISTEN & LEARN

  1. Kupiłam i jestem zadowolona. Właśnie czegoś takiego szukałam dla mojej dzieciny, żeby ją zainteresować i łagodnie wprowadzić w naukę angielskiego. Śmiało mogę polecić, jak dziecko zaczyna naukę tego języka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website