KLARA TEŻ CHCE DO SZKOŁY – WE WRZEŚNIU KSIĄŻKI W PREZENCIE OD ZAKAMARKÓW

„Ja też chcę chodzić do szkoły” Astrid Lindgren, ilustracje Ilon Wikland, wydawnictwo ZAKAMARKI, 28 stron, 2528,5×0,7cm, twarda oprawa.

Od razu napiszę, że to książka którą możecie dostać od wydawnictwa Zakamarki do każdego zamówienia za darmo. Promocja trwa do końca września lub wyczerpania zapasów. Więcej dowiecie się TUTAJ.

Muszę niestety iść jutro znowu do szkoły (nigdy się nie przyzwyczaję), ale chciałem dodać ten wpis z powodu tej promocji właśnie. Więc napiszę krótko.

Książka jest o małej dziewczynie, Lenie, która jest ciekawa jak jest w szkole. Pewnego dnia jej brat Peter zabiera ją ze sobą. Lena może siedzieć na lekcji, na przerwie, jeść drugie śniadanie, bawić się na dworze. Wygląda na nieśmiałą i trochę przestraszoną, bo wszędzie są starsze dzieciaki. Czy jej się spodoba w szkole, zobaczcie sami.

Temat jest u nas bardzo na czasie, bo Kla za rok idzie do szkoły i ciągle mnie o nią pyta i zawsze pokazuje, gdzie będzie chodziła do szkoły, więc książki o pierwszych wizytach w szkole są dla niej super.

Książka jest bardzo ładnie wydana w twardej oprawie, ma duże, kolorowe ilustracje na których jest dużo do oglądania. Świetne kolory i bardzo prawdziwie narysowaną jesień. Mama i Klara lubią takie rysunki. Napiszę jeszcze, że z tego co przeczytałem książka ma ponad 60 lat, ale tego wcale nie widać. Zobaczcie na zdjęciach.

PS. Za pomoc przy zdjęciach dziękuję Dziewczynom, moje ujęcia były znacznie słabsze 🙂

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_chodzic_do_szkoly_2

ksiazki_na_czacie_je_tez_chce_chodzic_do_szkoly_3

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_chodzic_do_szkoly_4

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_do_szkoly_6

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_chodzic_do_szkoly_5

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_chodzic_do_szkoly_7

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_chodzic_do_szkoly_8

ksiazki_na_czacie_ja_tez_chce_chodzic_do_szkoly_9

2 komentarze do “KLARA TEŻ CHCE DO SZKOŁY – WE WRZEŚNIU KSIĄŻKI W PREZENCIE OD ZAKAMARKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website