PÓŁBOGOWIE W OBRAZKACH

„Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy Złodziej Pioruna” (komiks), Rick Riordan, ilustracje: Attila Futaki, wydawnictwo Galeria książki, 23,5×15,5×0,5cm, miękka okładka.

Ponieważ, jak wielokrotnie pisałem seria powieści o Percy’m Jackson’ie jest jedną z moich ulubionych, bardzo ucieszył mnie fakt, że będzie też dostępna jako komiks i oczywiście nie mogłem się go doczekać. Kiedy przyjechał, zachwyciły mnie tłoczone złote napisy na okładce. Ilustracje też są całkiem dobre, chociaż jeśli oglądaliście film, to możecie być rozczarowani, że postacie wyglądają inaczej. Jeśli chodzi o mnie, to wyglądają też inaczej, to wyglądają też inaczej, niż sobie wyobrażałem czytając książkę. Fabuła opowieści została bardzo zmieniona i co oczywiste, skrócona. Dlatego komiks czytałem trochę, jak inną opowieść.

Komiks polecam serdecznie nałogowym wielbicielom przygód Percy’ego. Będzie też świetny dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się poznać twórczości Rick’a Riordan’a. Opowieść o przygodach dwunastoletniego półboga, mitycznych stworach, olimpijskich rozgrywkach wciągnie wszystkich wielbicieli komiksu.

ksiazki_na_czacie_zlodziej_pioruna_komiks_1 ksiazki_na_czacie_zlodziej_pioruna_okladka

ksiazki_na_czacie_zlodziej_pioruna_komiks_4

ksiazki_na_czacie_zlodziej_pioruna_komiks_3

ksiazki_na_czacie_zlodziej_pioruna_komiks_2

3 komentarze do “PÓŁBOGOWIE W OBRAZKACH

  1. Czytałam serię gdy miałam 14 lat, wtedy mnie zafascynowała i wiedziałam o niej wszystko. Ale gdy po jakimś czasie wróciłam do książek już mi się nie podobały, styl pisania Riordana jest teraz dla mnie zbyt dziecinny i różni się od moich obecnych ulubieńców (chwilowo jest to saga o wiedźminie :D). Komiks wygląda ciekawie, może też do niego zajrzę 😉

  2. Witam jestem fanem Percy’ego Jacksona. Czytałem ten komiks. Bardzo mi się podobał. Czytałem też serie Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, oraz oglądałem film. Film, komiks i książka różnią się bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website